אנו שמחות לשתף אתכן בערוץ הפודקאסטים החדש שלנו. 

ישנם נושאים רבים שאנו שואלות את עצמנו ולא יודעות את התשובות העומדות בפנינו.

ישנם נושאים שאנחנו לא פתוחות לדבר עליהם ובעצם לא מבינות כמה נשים נוספות מחפשות עבורם תשובות.

יש דברים שאנו חושבות שאנו חוות לבד, כשבעצם - אנחנו חלק מקהילה גדולה יותר עם אותה המחשבה / בעיה.

מכאן נולד הצורך שלנו להתחיל לשים נושאים על סדר היום ולדבר בחופשיות עם מומחים בתחומים שונים לגבי כל מה שאהיינו רוצות לדעת ולא הרגשנו נוח לשאול. 

אנו מזמינות אתכן להקשיב למקבץ הפודקסטים שלנו ומקוות שעזרנו גם לכן לשבור מיתוסים או דיעה ישנה על נושא מסויים. 

WELCOME פודקאסטים של ליה לונדון

ליה לונדון מארחת את ד"ר דניאל קידר, מומחה לכירוגיה פלסטית שיחזורית ואסתטית, בנושא השינויים בגוף האישה במהלך הריון, לאחר הלידה ואופן ההתמודדות עם שינויים אלו​

גוף האישה עובר הרבה שינויים וזעזועים במהלך החיים, אך בעיקר התקופת הריון ולידה. יש הרבה מיתוסים בנושא וליה לונדון באה אחת ולתמיד לשים את הכל על השולחן ולדבר על השמועות, הפרכות ובעיקר - מה נכון או לא נכון לעשות. מזמינות אתכן.ם לשמוע את הפודקאסט שלנו בו יפעת דה לרנה ברכה, מנכ"לית ליה לונדון, מארחת את ד"ר דניאל קידר, מומחה לכירורגיה פלסטית שיחזורית ואסתטית עם כל השאלות שרציתן.ם לדעת.

ליה לונדון מארחת את מוריה מועלם, מדריכת הורים לילדים מתבגרים,  בנושא השינויים החלים במהלך גיל ההתבגרות ותהליך בחירת החזייה הראשונה למתבגרת

יפעת דה לרנה ברכה, מנכ"לית ליה לונדון מארחת את מוריה מועלם, מדריכת הורים המתמחה במתבגרים, ומדברות על השינויים אשר חלים בקרב הילדים בגיל ההתבגרות, כאשר אחד הנושאים החשובים ביותר הינו תהליך בחירת החזיה הראשונה למתבגרת . על הרגישות, החוויה והדרך שיש לקחת בחשבון.

ליה לונדון מארחת את ד"ר צחי שלקוביץ, מומחה לרפואת עור ואסתטיקה, בנושא איך ומדוע נוצרים נגעים בעור במהלך החיים וכיצד להתמודד איתם.

במהלך החיים, נשים עוברות שינויים הורמונאליים רבים, אשר משפיעים עליהן בדרכים שונות. אחד מהם הוא הופעת נגעים שונים בעור באיזורים השונים בגוף. ישנם דרכים רבות להתמודד עם כל נגע. לשם כך יפעת דה לרנה ברכה, מנכ"לית ליה לונדון, מראיינת את ד"ר צחי שלקוביץ, מומחה לרפואת עור ואסתטיקה כדי להבין טוב יותר מהם הבעיות והפתרונות שכל אחת צריכה לדעת.

ליה לונדון מארחת את ד"ר דניאל קידר בנושא התמודדות ודרכי טיפול בחזה גדול

נערות ונשים רבות מתמודדות עם חזה גדול בחיי היום יום שלהן. יפעת דה לרנה ברכה, מנכ"לית ליה לונדון מארחת את ד"ר קידר, מומחה לכירורגיה פלסטית שיחזורית ואסתטית, ויחד מציגים את הבעיות אשר יכולות להיווצר מחזה גדול אשר אינו מקבל את התמיכה הנכונה ואת דרכי ההתמודדות.

ליה לונדון מארחת את ד"ר צחי שלקוביץ, מומחה לרפואת עור ואסתטיקה, וסיגל גרוס, סטייליסטית ומשפיענית, בנושא התאמת בגדי ים למבנה גופך תוך כדי שמירה על עצמך מנזקי השמש

יפעת דה לרנה ברכה, מנכ"לית ליה לונדון מארחת את ד"ר שלקוביץ , מומחה לרפואת עור ואסתטיקה דרמטולוגית, וסיגל גרוס, סטייליסטית ואינסטגרמית מובילת דעה - כדי להסביר ולהבין טוב יותר איך להתאים גזרות שונות של בגדי ים למבנה הגוף, כך שיחמיאו לנו ויהיו לנו נוחים. ובנוסף , נבין איך ניתן להיעזר בבגד ים נכון, כדי להישמר מפני השמש ולמנוע נזקי עור לאורך זמן.

ליה לונדון מתארחת בתוכנית מרגישות יופי 21.4.22 בנושא חשיבות התאמת חזיה תומכת במידה הנכונה מגיל צעיר

הרבה נשים לא יודעות מהי מידת החזייה הנכונה עבורן. כפי שהן לא יודעות, כך גם הילדות שלהן. אבל כיום יש מודעות גדולה יותר שיש מבחר גדול יותר של מידות ושיש צורך / אפשרות לרכוש חזייה שתהיה במידה שלך באופן יותר מדוייק. נשים רבות שכבר הבינו את האפשרות הזו, משרישות לחברות, בנות משפחה ובעיקר לבנות שלהן, שניתן ואף מומלץ ללבוש חזייה במידה הנכונה עבורן כדי לשמור על יציבה נכונה לאורך זמן, ובכך למנוע כיפוף וכאבי גב מיותרים, ובעיקר - להרגיש נוח בכל שעות היום מבלי להתעסק עם החזייה.

מאיה נוטקוביץ מארחת את יפעת דה לרנה ברכה, מנכ"לית ליה לונדון, בפינת "מאיה מארחת" בתוכנית הלייף סטייל של יעל גולדמן ברדיו 102FM 

שידור מתאריך 8.5.22. 

"מאיה מארחת" פינה חדשה ב102FM בכל יום ראשון בין 20:00 - 21:00 בתוך תוכנית הביוטי של תל אביב עם יעל גולדמן . יפעת דה לרנה ברכה מתארחת אצל מאיה נוטקוביץ בפינה של תדמית וסטייל ומדברות על התאמה אישית של הלבשה תחתונה לכל אישה. מה צריך לדעת ואיך להתאים את הפריטים. 

ליה לונדון מתארחת בתוכנית "מרגישות יופי" 6.5.22 בנושא חשיבות הלבשה תחתונה לקראת החזרה לעונת האירועים

יפעת דה לרנה ברכה, מנכ"לית ליה לונדון, מתארחת בתוכנית מרגישות יופי ומדברות על מה חשוב שיהיה לך בארון לקראת עונת האירועים. שינוי התפיסה בשנים האחרונות על מחטב והסברת הטכנולוגיות הנלוות לשינוי זה, הצורך בחזייה טובה ומה את צריכה לדעת כשאת רוכשת סטרפלס, בכל מידה ובכל שלב.