מודל 3 השלבים לבחירת חזיה

הידעת? 80% מהנשים אינן יודעות מה מידת החזייה הנכונה שלהן ומה הגזרה המחמיאה להן.  בשביל זה אנחנו כאן!

3 שלבים לבחירת החזייה הנכונה:       

1. שלב ראשון-מציאת המידה הנכונה:

מידת חזייה נגזרת מהיקף וקאפ, מתחילים עם מציאת ההיקף כיוון שחשוב שהוא לא יהיה הדוק מדי ולא רפוי מדי, שמצד אחד לא יחנוק אותך אך שלא תצטרכי לשחק ולסדר את החזייה לאורך היום. לאחר מציאת ההיקף מתאימים את הקאפ שיעטוף את החזה בצורה מושלמת, שלא יחתוך ושלא יהיה בד מיותר.

ההמלצה שלנו היא להימדד פעם בשנה ולבדוק האם החזיות שלך עדיין מתאימות לך. בנוסף מומלץ להימדד במידה ועלית או ירדת מעל 3-5 ק״ג, התחלת או הפסקת אימון גופני, נכנסת להריון או ילדת.

 

כשזה מגיע לחזייה שלך, הדבר החשוב ביותר הוא שהיא תספק תמיכה מקסימלית לחזה שלך, תאחוז בנוחות בגוף ותחמיא לגזרה שלך.

שהברזלים יקיפו תמיד את כל החזה ולא יחתכו ושהיקף החזייה לא יהיה משוחרר מדי ואז תצטרכי כל היום להתעסק בלסדר את החזה ולהכניס אותו לתוך החזייה.

יש למעלה מ64 מידות ולכן חשוב למצוא את המידה המדויקת שלך.

2. שלב שני-מציאת הגזרה שמתאימה:

נהוג לחשוב שאם אני מידה מסוימת אז כל החזיות במידה הזו יתאימו לי, מחשבה זו אינה נכונה משתי סיבות עיקריות:

1.לכל אחת יש מבנה גוף שונה- ויש להתחשב בגזרת הגוף ואורכו, ברוחב הכתפיים וכן במבנה וצורת החזה.

2.יש אין ספור גזרות של חזיות- מפתח פתוח/סגור/עם X בגב/פתיחה מקדימה/חזייה חלקה/עם ריפוד/בלי ריפוד/חזיית מיני מייזר/עם תוספת של מחוך(לונג ליין)/ללא ברזלים/חזייה מעגלת/חזייה שמרחיקה/מקרבת/מרימה/שיוצרת מראה של קונוס והרשימה עוד ארוכה......

כמו כן יש חזיות ייעודיות כמו חזיית סטרפלס/חזיית הנקה/חזיית ספורט.

כך שמתוך סך כל החזיות שמתאימות לך את צריכה למצוא את אלו שאת אוהבת גם מבחינת מפתח ומבנה החזייה וגם מבחינת הבדים והטקסטורות של החזייה.

 

3. שלב שלישי- התאמת החזייה לבגד אותו את בוחרת ללבוש:

שלב זה הולך יד ביד עם השלב השני- לאחר שהבנת אילו חזיות יכולות להתאים לך מסך הגזרות שקיימות בשוק ובחרת את אלו שאת אוהבת ומתחברת אליהן, את צריכה לקחת בחשבון את הבגדים אותם את לרוב לובשת ואם מדובר על חזיה לאירוע מסוים את המפתח והגזרה של הבגד אותו תלבשי.

לא תלכי עם חזייה סגורה כשאת לובשת שמלה עם מפתח פתוח, או חזייה עם כתפיות בשמלת סטרפלס, לחולצה לבנה לא תמיד תרצי חזיית תחרה צבעונית אלא חזייה חלקה בצבע גוף, למזג אוויר קייצי תעדיפי חזייה מבדים נושמים שמנדפי זיעה ואלו הן רק מספר דוגמאות קטן.

וכעת כל שנותר לך הוא לשחק ולהתאים בין הבדים, הטקסטורות והצבעים.

 

עקבו אחרי leialondonil@ 

באינסטגרם

  • w-facebook
  • Instagram Clean
WILD_AA5420-AA5425-GRL_WILD_AA5421-AA542