תחתון מחטב

בחירת תחתון מחטב

 

יכול להיות שאת מבקשת ליהנות מאגן וירכיים מחוטבות ובטן שטוחה, אבל כמה שאת מנסה אינך ממש מצליחה לעשות ספורט או לרדת במשקל. במיוחד עבור צורך זה מציעים לך באתר ובסניפים של רשת ליה לונדון מחטבים איכותיים מסוגים שונים, הכוללים גם מגוון דגמים של תחתון או מכנס מחטב.

 

 

מהם מחטבים

 

מחטבים על סוגיהם השונים הינם למעשה פריטי הלבשה תחתונה המוצעים לרוב בצבעים גוף או שחור, אותם לובשים מתחת לבגדים באופן שאינו גלוי לעין. המחטבים המוצעים בימינו בשלל דגמים איכותיים ונוחים שקל ללבוש אותם, מעניקים לגוף מראה מעוצב, אסוף ומחמיא. היכולת של המחטבים לעצב את הגוף נובעת מהיותם עשויים מבדים מיוחדים וגמישים , נעימים למגע על העור, בעלי יכולת לאסוף את הגוף, להחליק ולהצר את מידותיו. מחטבים מוצעים לאזורים שונים בגוף, למשל הם יכולים לאסוף ולשטח את הבטן, להעניק לך ישבן מורם ומהודק, ירכיים חטובות או מותנים צרות.

תחתון מחטב

מחטבים לגוף תחתון

 

מחטבים לגוף תחתון מעוצבים בצורה של תחתון או מכנס והם יכולים להיות עבור חיטוב ועיצוב של האגן, הירכיים והבטן, כאשר הם יכולים להתמקד באזור מסוים או לכסות את כל פלג הגוף התחתון.

 

חיטוב הבטן- מי שמבקשת לחטב את אזור הבטן נדרשת לבחור במחטב גבוה, המגיע עד לקו לחזה (יושב מתחת לחזה) . מחטבים אלו מעניקים בטן הדוקה ואסופה, עם מראה אחיד שמחליק "כפלים" בבטן ובגב ומעניק מראה חלק ואסוף מתחת לכל בגד.

חיטוב ירכיים- מחטב ירכיים הינו מכנס האוסף את האגן והירכיים ומעניק להם חזות צרה ומוצקה. ישנם אורכים שונים למכנסיים, בהתאם לצורך של כל אחת.

מחטב אגן- תחתון מחטב או מכנס מחטב המרים וממצק את הישבן, אוסף את צידי האגן ומחליק אותם לתוכו, כאשר אם הגזרה תהיה גבוה , תיצור גם מראה צר הודות להצרת היקף המותניים.

 

בחירת מחטב

 

בכדי לבחור מחטב תחתון יש תחילה להבין איזה אזור רוצים להצר ולמצק, ולבחור בפריט מתאים לצרכים אלו. כמו כן יש לקחת בחשבון התאמת מחטב לבגד שלובשים והיותו מוסתר מתחתיו. בנוסף יש לבחור מחטב במידה אחת פחות מהמידה שלך, כך שהוא ירגיש הדוק אבל לא באופן הגורם ללחץ ומחנק, אלא תחושה אסופה, נוחה ויציבה. בעת מדידת מחטב כדאי ללכת עימו מעט ולבדוק איך הוא מרגיש, לשבת בכדי לראות שהוא לא מתגלגל. אם המחטב נועד עבור בגד מסוים כדאי לבוא עם בגד זה למדידות.

 

להזמנת תחתון מחטב איכותי, נוח ומחמיא הגיעי לאחד הסניפים שלנו או צרי קשר עם ליה לונדון במייל Orders@leialondon.com או בטלפון 052-7717165.