מחטב ירכיים

מחטב ירכיים: הסוד למראה חלק ומחוטב מתחת לבגדים

לכל אחת מאיתנו יש משהו קטן שאנחנו עושות כדי לחזק את הביטחון העצמי שלנו. זה יכול להיות ספורט, תזונה או לבוש שגורם לנו להרגיש בריאות, יפות וחזקות. עבור נשים רבות, התחושה של לצאת מהבית כשאת נראית מיליון דולר, מחזקת את הביטחון העצמי ופשוט עושה שמח בלב.

 

 

אבל לפעמים השמלה הכי יפה בארון לא יושבת כל כך טוב על הגוף ומבליטה דווקא דברים שלא גורמים לנו להרגיש בטוחות בעצמנו. לשם כך נוצרו מחטבים שיכולים להחליק ולהחמיא לגוף מתחת לבגדים, בין אם לכבוד אירוע מיוחד ובין אם בשימוש יום – יומי.

מחטב 2.jpg

בעבר מחטבים היו נושא שכמעט לא מדברים עליו בגלוי. זה היה סוד, משהו שצריך להסתיר ואף אחת לא הודתה שהיא משתמשת במחטב כדי להראות יותר טוב. היום השימוש במחטבים הפך נפוץ מאוד ונשים רבות, כולל סלבריטאיות, מדברות באופן חופשי על השימוש במחטב לשיפור דימוי הגוף והמראה שלו.

אחד הסודות הגלויים הוא השימוש במחטב ירכיים כדי להסתיר צלוליטיס וליצור מראה חלק יותר לאזור הירכיים והישבן. מחטב ירכיים מגיע במגוון אורכים וצורות. ניתן לקנות מחטב ירכיים ארוך ללבישה מתחת לחצאיות מקסי או מכנסיים או מחטב ירכיים קצר במיוחד ללבישה מתחת לשמלות קצרות ומכנסונים.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מחטב ירכיים?

 

המחטב מונח בצמוד לעור בדומה לתחתונים או לחזייה ולכן חשוב לבחור מחטב שעשוי מחומר נעים ונושם שימנע חיכוך או היווצרות של זיעה. המחטב אמור לשפר את המראה אך בשום אופן לא להכביד או לגרום לתחושת מחנק.

 

מחטב איכותי ישב בצורה נוחה ועוטפת מסביב לירכיים והבטן וניתן יהיה ללבוש אותו בקלות (באופן יחסי כי בכל זאת מדובר בפריט לבוש צמוד). במדידה בחנות יש לבדוק שהמחטב לא מתגלגל או מתקפל בעת הליכה או תנועה ושהוא נשאר צמוד ונוח לאורך זמן.

 

למי שרוצה ללכת עם ולהרגיש בלי מומלץ לבחור מחטב ירכיים ללא תפרים. מחטב זה מעוצב בצורה כזאת שהוא מחליק ומעצב את הירכיים מבלי שניתן לראות אותו כלל מתחת לבגדים, גם אם הם צמודים.

 

אנחנו בחברת ליה לונדון מבינות בכל מה שקשור למחטבים והלבשה תחתונה ויודעות להתאים לכל אחת את הפריטים שיתאימו לה בדיוק. לקבלת יעוץ מקצועי בבחירת מחטב ירכיים איכותי את מוזמנת לפנות אלינו ולקבל שירות מכל הלב מנשים שמבינות כמה הלבשה תחתונה נכונה יכולה לשפר את הביטחון העצמי של כל אישה.