טופ לחזה גדול

טופ לחזה גדול: טופים מומלצים לנשים עם חזה גדול

 

מציאת טופ לחזה גדול היא משימה לא פשוטה אבל לא בלתי אפשרית. הודות לכמה מותגים שמשנים את חוקי המשחק ומייצרים טופים בעיצוב חכם ובטכנולוגיה מתקדמת, גם נשים בעלות חזה גדול יכולות למצוא טופ מחמיא ונוח.

 

 

כדי למצוא טופ לחזה גדול שיספק תמיכה טובה, חשוב לחפש טופ העשוי מחומרים איכותיים ומשלב אלמנטים מבניים שנועדו לחזק את התמיכה והאיסוף של החזה. התפתחויות בתחום ההלבשה התחתונה הביאו לכך שחברות מובילות בתחום משלבות באופן חכם חומרים שגם תומכים בחזה וגם יוצרים מראה יפה וסקסי.

טופ.jpg

מה ההבדל בין טופ וגוזייה

אם גם את קצת מבולבלת מכל המונחים השונים שקשורים להלבשה תחתונה לנשים, את לא לבד.אחד הדברים המבלבלים הוא השמות השונים של פריטי ההלבשה התחתונה, אז כדי לפשט את הדברים נסביר שהמונחים טופ, גוזייה וברלט מתייחסים לאותו הדבר. כולם מתארים רצועת בד שמשמשת לתמיכה וכיסוי של החזה, ללא ברזלים ולרוב ללא קרסים לסגירה מאחור (זאת בניגוד לחזייה שאותה חייבים לסגור מאחור בעזרת קרסים).

יש נשים שכן רואות הבדלים בין הסוגים השונים,למשל ברלט נחשבת לגוזייה יותר סקסית, לרוב בשילוב עם תחרה, טופ נחשב יותר ספורטיבי וגוזייה כהלבשה תחתונה לנערות צעירות. אבל מבחינת היצרניות אין באמת חלוקה כזאת וההבדלים נובעים רק מתפישות חברתיות מקומיות.

טיפים לבחירת טופים לחזה גדול

בחנויות ההלבשה התחתונה קיימים סוגים רבים של טופים שמתאימים למגוון רחב של מבני גוף. נשים בעלות חזה גדול זקוקות לטופ שמספק תמיכה אך גם יכול להתאים את עצמו למידות שונות. יש היום טופים שמותאמים לנשים עם חזה גדול במיוחד שבהם התפירה וחומרי הבד מעוצבים בצורה כזאת שמחזיקה בנוחות את החזה.

לנשים עם חזה גדול שיש להן היקף צלעות צר, מומלץ לבחור טופ שיהיה לו קאפ גדול אך רצועת בד שעוטפת באופן צמוד את הגוף. בנוסף, מומלץ לבחור טופ שיש לו רצועות עבות ומתכוונות. רצועות אלה יאפשרו התאמה טובה יותר של הטופ למבנה הגוף ויספקו תמיכה נוספת לחזה.

טופים לחזה לגדול לא חייבים להיות מגושמים ומשעממים כדי לספק תמיכה טובה. יש היום מבחר גדול של טופים לחזה גדול שמשלבים מראה אלגנטי, סקסי ויפה יחד עם נוחות ותמיכה. אם את מחפשת טופ לחזה גדול שיתאים לך באופן מושלם, את מוזמנת לבחור טופ מבין מיטב המותגים של ליה לונדון, החברה המובילה להתאמת הלבשה תחתונה ובגדי ים.