חנות הלבשה תחתונה לנשים מלאות

חנות הלבשה תחתונה לנשים מלאות

 

למרבה השמחה, בעשור השני של שנות האלפיים לנשים במידות גדולות בישראל מוצעות בשוק מבחר הרבה יותר גדול של פריטי הלבשה תחתונה שמתאימים להן. בין החנויות בארץ בולטת במיוחד חנות הלבשה תחתונה לנשים מלאות של ליה לונדון.  מדובר ברשת הלבשה תחתונה המבינה שלכל אישה יש מבנה גוף משלה וצרכים מיוחדים משלה.

 

בחנויות הרשת יש שלל פריטים איכותיים בקשת רחבה של מידות, לרבות מידות גדולות, המגיעות עד היקף 110 ועד קאפ J. מאחוריהם עומדים מותגים מובילים בעולם בתחום הלבשה תחתונה לנשים למידות גדולות, ביניהם המותגים אלומי וגודס.

 

 

הלבשה תחתונה של המותג Goddess

 

המותג האמריקאי גודס מאמין שכל אישה כפי שהיא הינה אלה מושלמת וקורנת. המותג מתמחה בפריטי הלבשה תחתונה לנשים במידות גדולות, תומכים, נוחים, יפים ונשיים. המותג מציע לנשים דגמי הלבשה תחתונה במידות גדולות, בשלל גזרות וצבעים שיכולים להיות חלקים או מודפסים.  פריטי ההלבשה כוללים חזיות איכות נוחות במיוחד, עם ברזלים לתמיכה מעולה, או חזיות ספורט ללא ברזלים המעניקות תמיכה מירבית במיוחד בזמן פעילות ספורטיבית. התמיכה שלהן מבוססת על רצועות אלסטיות ועבות לצד רצועת היקף גבוהה ורחבה במיוחד המעניקה לעור הגוף מראה אסוף וחלק. כמו כן, לכל דגם של המותג יש ייחוד משלו והפריטים השונים מוצעים במידות המתחילות בהיקף 75 עד 105 ועם קאפים של F ומעלה.

חנות הלבשה תחתונה לנשים מלאות

הלבשה תחתונה של המותג Elomi

 

עוד מותג עולמי מוביל למידות גדולות שאנו משווקים בארץ הינו המותג Elomi, המציע מבחר עשיר של פריטים המעניקים לגוף נשי ושופע את כל התמיכה הנדרשת לו, לצד עיצובים נשיים, סקסיים ויפים. החזיות של המותג מוצעות מהיקף שבעים ועד היקף מאה, מקאפ F עד מידה J. כמו כן לחזיות איכותיות אלו רצועות כתף רחבות וגמישות התומכות בחזה שופע ורצועות היקף רחבות וגבוהות במיוחד. החזיות של המותג אלומי מוצעות במגוון גזרות ובדים, לרבות חזיות עם מפתח חזה נמוך, חזיות עם מחשופים עמוקים, חזיות  גבוהות עם עיטוף מלא של החזה, חזיית מינימייזר, ועוד.

להזמנת פריטי הלבשה תחתונה למידות גדולות מעוצבים ואיכותיים, הגיעי לאחד הסניפים שלנו או צרי קשר עם ליה לונדון במייל Orders@leialondon.com או בוואטסאפ 052-7717165.