חזיית סטרפלס לחזה גדול

חזיית סטרפלס לחזה גדול: האם נשים עם חזה גדול יכולות ללבוש סטרפלס?

מציאת חזייה מתאימה, במיוחד לנשים עם חזה גדול, היא תמיד עניין מאתגר, על אחת כמה וכמה אם את מנסה למצוא חזיית סטרפלס. נשים רבות מכירות את החוויה המתסכלת בה חזיית סטרפלס לא יושבת כמו שצריך על הגוף, מחליקה מהחזה ופשוט לא נראית טוב מתחת לבגדים.

 

אבל האם זה אומר שנשים עם חזה גדול לא יכולות ללבוש שמלה חשופת כתפיים או שהן תמיד יצטרכו לחשוף את הרצועות העבות של החזייה שלהן? ממש לא. בעזרת הידע הנכון, כל אחת יכולה למצוא חזיית סטרפלס לחזה גדול שתתאים לה באופן מושלם.

סטרפלס.jpg

איך לבחור חזיית סטרפלס טובה?

השלב הראשון בבחירת חזייה הוא מציאת המידה הנכונה. הכלל שיש לזכור הוא ש-80% מהתמיכה מגיעה מרצועת המותן ורק 20% מרצועות הכתפיים, לכן במקרה של חזיית סטרפלס חשוב מאוד לוודא שהמידה של רצועת המותן מדויקת ומספקת את התמיכה המרבית.

הטיפ הכי טוב להתאמה נכונה הוא לקבל עזרה מקצועית. גם אם בעבר מדדת את עצמך ואת חושבת שיש לך את המידה הנכונה, שינויים שקשורים לגיל, משקל, הריון ועוד יכולים לגרום לשינויים במידת החזה ומה שהתאים בפעם האחרונה שמדדת חזיות, אולי כבר לא יתאים. זה נכון פי כמה כאשר קונים חזיית סטרפלס.

בדקי שהחזייה יושבת בצורה כזו שגם החלק הקדמי וגם החלק האחורי מאוזנים ומקבילים לקרקע. נסי להרים את הידיים. אם יש רווח בין הצלעות לחלק התחתון של החזייה או בין החזה לקאפ, סימן שהמידה לא מתאימה.

לרוב, חזיות סטרפלס למידות גדולות ישלבו רצועת סיליקון לאורך רצועת המותן או ברזלי תמיכה בצדדים כדי לספק החזקה ותמיכה טובות יותר. במקרים מסוימים רצועת המותן תהיה רחבה במיוחד ותיסגר מאחורה בלפחות 3 קרסים כדי לספק אקסטרה תמיכה.

לאחר שבחרת חזייה ומדדת אותה, אל תתביישי לבדוק אותה כמו שצריך. נסי לרקוד, לקפוץ ולזוז עם החזייה בתא ההלבשה כדי לראות אם היא מחזיקה מעמד ויושבת במקום. אם היא לא, עדיף לגלות את זה בתא ההלבשה מאשר על רחבת הריקודים באמצע החגיגות.

 

עם כל כך הרבה דגמים יפים של חזיות סטרפלס, אנחנו בחברת ליה לונדון בטוחות שנוכל לעזור לך למצוא את החזייה שתתאים לך בדיוק. גם אם יש לך חזה גדול, את יכולה למצוא בליה לונדון חזיות סטרפלס תומכות ואיכותיות שיאפשרו לך ללבוש מה שאת רוצה מתי שאת רוצה.