חזיית מינימייזר

מה זה חזיית מינימייזר ומתי כדאי ללבוש חזייה מקטינה

יש סיבות רבות ושונות בגללן נשים רוצות להקטין את מראה החזה שלהן. לפעמים זה מטעמי צניעות, התאמה לבגד מסוים או פשוט רצון למראה שונה.אך האם יש פתרון שהוא גם פרקטי, גם נוח וגם יפה?

חזיית מינימייזר היא חזייה שמקטינה את מראה החזה בצורה מחמיאה מבלי לעוות את הצורה הטבעית שלו. זוהי בחירה שימושית למי שרוצה להקטין את מראה החזה באופן זמני, לאירוע או למראה יום – יומי.

 

 

איך עובדת חזייה מקטינה?

 

חזייה מקטינה פועלת על ידי כך שהיא אוספת את נפח השדיים בצורה שונה מחזייה רגילה. חזיות רגילות בכלל וחזיות פוש אפ בפרט, דוחפות את השדיים כלפי מעלה על מנת ליצור מראה של חזה שופע יותר.

לעומת זאת, חזייה מקטינה עושה פעולה הפוכה ומתאימה את עצמה באופן מאוזן לצורת החזה כך שהשדיים נראים קטנים ורזים יותר, במיוחד מתחת ללבוש צמוד.

חזיית מינימייזר

למי כדאי ללבוש חזיית מינימייזר?

נשים בעלות חזה בינוני וגדול יכולות להיעזר בחזייה מקטינה כדי ליצור מראה קטן יותר ומחמיא מתחת לבגדים שונים כמו חולצות כפתורים, שמלות מעוצבות או חולצות גולף. זה כמובן לא מתאים לכל אחת אלא רק למי שבאמת מעוניינת ליצור מראה קטן יותר ויש לה צורך בחזייה מקטינה בשבילכך.

יש נשים בעלות חזה מלא שאוהבות להשתמש בחזייה מקטינה לא רק בשביל להקטין אלא גם בשביל לקבל תמיכה טובה יותר. המבנה של החזייה המקטינה הוא כזה שמקיף את החזה בצורה מלאה יותר מחזייה רגילה ולכן הוא נותן תחושת תמיכה ומחזיק את החזה בצורה טובה יותר.

חשוב לציין, שחזייה מקטינה היא לא חזייה במידה קטנה יותר. בחירה בחזייה במידה לא נכונה אינה יוצרת מראה חזה קטן יותר, להפך. היא גורמת לחזה להישפך החוצה ומעוותת את המראה הטבעי שלו. בנוסף, חזייה לא מתאימה עלולה לגרום לכאבי גב, כתפיים, חיכוך של הרצועות ועוד תופעות, במיוחד לנשים בעלות חזה גדול.

אם את חושבת לקנות חזייתמינימייזר, אנחנו ממליצות לך לקנות חזייה בחנות איכותית ולבצע מדידה והתאמה נכונה של החזייה למבנה הגוף שלך. אנחנו בחברת ליה לונדון נשמח לעזור לך לבחור את החזיה המושלמת עבורך שתגרום לך להרגיש יפה, נינוחה ובטוחה בעצמך ובמראה שלך.