חזיית הנקה מרופדת

חזיית הנקה מרופדת לנוחות מרבית

 

מניקה את תינוקך? מרגישה חוסר נוחות להסתובב בפומבי מכיוון שניתן לראות דרך הבגד את רפידות ההנקה, או בגלל שהפטמות זקורות? ברשת ליה לונדון המובילה בתחום החזיות מציעים לך חזיית הנקה מרופדת איכותית ונוחה במיוחד, שתהפוך את כל חוויית ההנקה להרבה יותר נוחה ונעימה.

 

הצורך בחזיות הנקה מרופדות

 

אין ספק שחוויית ההנקה הינה חשובה ומיוחדת, תורמת לקשר בין האם לתינוק ומבטיחה שהרך הנולד יזכה לתזונה הטובה והבריאה ביותר עבורו. יחד עם זאת, הנקה עלולה ליצור מצבים לא נוחים, בעיקר בגין נראות של רפידות הנקה דרך הבגד וחוסר נוחות עקב פטמות זקורות.

כנגד בעיה זו אנו מציעים את הפתרון המושלם בדמות חזיות הנקה מרופדת, עם ריפוד קל העשוי מבד נושם ואוורירי שאינו מזיע או מכביד. ריפוד זה פותר הן את בעיית הנראות של רפידות ההנקה והן מצבים מביכים של פטמות זקורות. כמו כן החזיות המרופדות מעצבות את החזה בצורה טבעית ומעוגלת, ויש להן רמה נאותה של גמישות המאפשרת התאמה לממדי חזה המשתנה, מריק למלא, מבלי ששינוי זה יהיה ניכר.

PURE-BLACK-UW-MOULDED-NURSING-BRA-AA1581-F2-TRADE-3000-SS20.jpg

חזייה נוחה ומפנקת

 

הבחירה בחזיית הנקה מרופדת לא רק תספק פתרון לבעיית פטמות זקורות ולנראות של רפידות הנקה, אלא גם תעניק לך חזיית הנקה מחמיאה ונוחה במיוחד. קודם כל החזייה מתאימה ללבישה בהיותה מעוצבת עם קאפים נטולי תפרים שמונעים גירוי מציק באזור הפטמות הרגישות. כמו כן לחזייה גזרה מרימה ומעוגלת שמעניקה לחזה מראה טבעי, לצד מסגרת נאה של תחרה המיועדת לתמיכה בשד בעת הנקה.

 

בנוסף, מדובר בחזייה נוחה ביותר שניתן לפתוח את הקליפס שלה עם יד אחת, כך שתוכלי לספק מענה מהיר במיוחד למקרים שהתינוק כבר רעב ובוכה וכשיד אחד כבר עסוקה בלאחוז את התינוק. נוחות החזייה ניכרת גם בהיותה עשויה מבד רך ונעים למגע, אוורירי ונושם, שאינו צובר זיעה. ניתן להצר ולהרחיב את היקף החזיה בארבע מידות ובכך לספק מענה שלם לשינוים בגודל של שד מלא או מרוקן. ואם לא די בכך מדובר בחזיות איכותיות עמידות לאורך זמן, שבהמשך יכולות לשמש אתכן גם כחזיות בייסיק.

 

הזמנת חזיית הנקה מרופדת

 

להזמנת חזיית הנקה מרופדת איכותית ומחמיאה ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעי לאחד מסניפי הרשת הפזורים ברחבי הארץ, השאירי הודעה באתר שלנו, או שלחי מייל לליה לונדון לכתובת Orders@leialondon.com. כמו כן תוכלי ליצור עמנו קשר על ידי שליחת הודעת ואטסאפ למספר 052-7717165.