חזיית הנקה מידות גדולות

חזיית הנקה מידות גדולות הכי נוחה ומחמיאה

 

בשעה טובה ילדת תינוק שלם ובריא ואת מבקשת לספק לו את ההתחלה הכי נכונה ובריאה לחיים. למען מטרה זו תצטרכי חזיית הנקה טובה, ולא אחת עקב השינויים שגופך עובר חזיית הנקה למידות גדולות. עבור הצורך הזה תזכי זה במענה שלם ברשת החזיות המובילה ליה לונדון, המציעה מבחר איכותי, נוח ומעוצב של חזיות הנקה בכל מידה נדרשת, לרבות חזיות הנקה במידות גדולות, עם חזיות בהיקף של שישים וחמש עד תשעים ומידות קאפ D-H.

 

מה זה בכלל חזיית הנקה

 

לפני שנדבר על חזיות הנקה במידות גדולות חשוב להבין תחילה מהי בכלל חזיית הנקה. המונח חזיית הנקה מתייחס לחזייה מיוחדת, ייעודית לצורכי הנקה, עם פתח קדמי שמאפשר בעת הנקה לפתוח את הקאפ ולהניק את התינוק ללא צורך בהורדת כל החזייה. פתח זה נדרש להיות קל לפתיחה וסגירה, ועדיף שיהיה לו כמובן עיצוב נוח ומחמיא, במיוחד כאשר מדובר בחזיות עבור מידות גדולות.

חזיית הנקה מידות גדולות

חשיבות חזיית הנקה שמתאימה למידות גדולות

 

חלק מהשינויים החלים על הגוף במהלך היריון ולידה ניכרים בעליה משמעותית במידת החזה המתמלא בחלב עבור הנקת התינוק. לא אחת, במיוחד בקרב נשים שיש להם חזה יחסית גדול, בתקופת ההנקה החזה גדל למידות גדולות במיוחד. במקרים אלו יש צורך בחזיית הנקה טובה במידה מתאימה שתספק נוחות מרבית וחזות אסטטית. חזיית הנקה שאינה מתאימה ואינה נוחה לא תתמוך כנדרש בחזה האישה, דבר שגורם לאי נוחות ועלול גם לגורם לכאבי גב. כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה לאיתור חזיית הנקה במידה גדולה מתאימה, נוחה ואיכותית, כפי שיש לנו לספק.

 

חזיות הנקה איכותיות למידות גדולות

 

באתר ובחנויות שלנו תמצאו מבחר איכותי של חזיות הנקה במידות גדולות עם פתיחה נוחה ביד אחת של חזית החזייה לצורכי הנקה. החזיות עשויות מבד נושם, רך ונעים למגע שאינו מזיע, ומעוצבות עם קאפ נטול תפרים המונע גירוי באזור הרגיש של הפטמות. בנוסף לכך מדובר בחזייה מחמיאה שמעניקה לחזה מראה מורם ומעוגל, הכוללת מסגרת מבד תחרה עבור תמיכת השד בעת הנקה. את החזיות האלו ניתן להצר או להרחיב בהיקף של עד ארבע מידות ובכך לספק מענה מושלם להבדלים בגודל של החזה בעת שהוא מלא או ריק. וזה עוד לא הכול: החזיות גם עמידות לאורך זמן וכוללות ריפוד קל לקאפ מבד נושם שמטשטש נראות דרך הבגד של פטמות זקורות או של פדי הנקה.

 

הזמנת חזיית הנקה במידה גדולה

 

להזמנת חזיית הנקה במידה גדולה איכותית, נוחה ומעוצבת, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, הגיעי לאחד מסניפי הרשת הפזורים ברחבי הארץ. כמו כן להזמנת חזייה ניתן גם להשאיר הודעה באתר שלנו, או לשלוח מייל על ליה לונדון לכתובת Orders@leialondon.com. כמו כן תוכלי ליצור עמנו קשר על ידי שליחת הודעת ואטסאפ למספר 052-7717165.