חזיות עם ברזלים

חזיות עם ברזלים או בלי?

 

באתר ובחנויות של רשת ליה לונדון תמצאי מבחר גדול ואיכותי של חזיות מעוצבות בשלל סוגים, דגמים, מידות וצבעים. בין היתר תמצאי מגוון חזיות עם ברזלים לצד חזיות ללא ברזלים, מהן תוכלי לבחור בחזייה מושלמת עבורך.

 

קודם כל שאלה של נוחות

 

נשים רבות מגיעות אלינו עם התלבטות בשאלה מה עדיף, חזיות עם ברזלים או בלי ברזלים. התשובה לשאלה זו היא מאוד אישית ומשתנה בין כל אישה, כאשר הגורם הראשון המכתיב איזה סוג של חזייה לבחור הינו כל הקשור לנוחות. יכולות להיות נשים שעבורן חזייה עם ברזלים הינה הפריט הנוח ביותר ובלי ברזלים הן חשות שהחזייה לא מחזיקה להן כלום. מאידך, יש נשים שחזיות עם ברזלים מאוד לא נוחות להן והנוקשות של הברזל מאוד מורגשת עבורן ולכן מבחינת נוחות הן יעדיפו חזיות ללא ברזלים. אם אינך בטוחה מה נוח לך כדאי שתגיעי לאחת החנויות שלנו ותמדדי סוגים שונים של חזיות, עם או בלי ברזלים, תסתובבי ותנועי עימן, תבדקי אותן בעמידה, ישיבה, הליכה ואף קפיצה, ובחרי בחזייה שבאמת נוחה לך.

ENVISAGE- חזיה 300 תחתונים 120 שח.jpg

שאלה של סוג פעילות

 

גורם נוסף המשפיע על בחירה בין חזייה עם או בלי ברזלים הינו ייעודה של החזיה וסוג הפעילות שנעשה עימה. כך למשל, במקרים רבים מי שמחפשת חזייה לעבודה שהינה בעלת אופי פיזי חזיית ברזלים תהפוך ליותר מורגשת ופחות נוחה. מאידך, למי שעבודתה אינה דורשת הרבה תנועה, אלא כרוכה בישיבה ממושכת מול מחשב, יתכן שחזיית ברזלים תתאים לצרכיה. יחד עם זאת, כפי שנאמר זהו עניין אישי ויכולים להיות גם מצבים הפוכים שבהם אישה פעילה דווקא תעדיף חזיית ברזלים שתספק לה את מלוא התמיכה, ולא משנה איך היא זזה הכל שאר במקומו, ואילו אישה העובדת מול מחשב שלא זזה הרבה תעדיף דווקא חזייה יותר משוחררת וקלילה.

 

הכל עניין של גודל

 

עוד גורם המשפיע על השאלה האם כדאי ללכת עם חזיית ברזלים הינו גודל החזה. בעוד נשים עם חזה קטן יכולות בהחלט להסתדר ללא חזיית ברזלים, המצב שונה בקרב נשים עם חזה גדול. לנשים בעלות חזה שופע הצורך לתמוך בחזה ולהרים אותו הרבה יותר מהותי, והאמצעי היעיל ביותר להחזקת החזה הינה לרוב בעזרת חזיית ברזלים.

 

הזמנת חזיות מסוגים שונים

 

להזמנת חזיות עם ברזלים או בלי איכותיות, נוחות ומחמיאות, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעי לאחד מסניפי הרשת הפזורים ברחבי הארץ, השאירי הודעה באתר שלנו, או שלחי מייל לליה לונדון לכתובת Orders@leialondon.com. כמו כן תוכלי ליצור עמנו קשר על ידי שליחת הודעת ואטסאפ למספר 052-7717165.