חזיות סטרפלס למידות גדולות

בחירה נכונה של חזיית סטרפלס למידות גדולות

 

קנית לאירוע נוצץ שמלת סטרפלס מדהימה ואת מבקשת עבורה חזייה מתאימה לחזה שופע? למצוא חזיית סטרפלס טובה ומתאימה זו אף פעם לא משימה פשוטה, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בחזיית סטרפלס למידות גדולות. קשה למצוא כאלו בחנויות ואם כבר מוצאים כלל לא בטוח שהן יעניקו את התמיכה המבוקשת.

 

למרבה המזל, ברשת המובילה ליה לונדון מציעים חזיות סטרפלס מידות גדולות איכותיות ומעוצבות. החזיות מוצעות במידות שונות של היקף חזה וקאפ וכך מאפשרות לכל אחת לאתר את הפריט המושלם עבורה. כמו כן, עומד לרשותך צוות מיומן הזמין לסייע בבחירת חזיית סטרפלס לחזה גדול מתאימה, נוחה ומחמיאה.

חזיות סטרפלס למידות גדולות

עצות לבחירת חזיית סטרפלס

 

ברשת שלנו מוצע מבחר עשיר של חזיות סטרפלס בשלל מידות, לרבות מידות גדולות של היקף 90 ומידות קאפ של החל מ C. המבחר מאפשר לכל אחת לאתר חזיית סטרפלס מושלמת למידותיה, ולפנייך מספר עצות שיכולות לעזור:

 

  • מכיוון שאין לה כתפיות התמיכה של חזיית סטרפלס מסתמכת על חיבוק יציב של היקף החזה, המחזיק היטב את הגב והחזה. לכן חשוב לוודא כי החזייה מחוזקת היטב בהיקפה, אינה זזה ואינה רופפת.

  • בעת מדידת החזייה בחני אותה גם כשאת נעה, מתכופפת וקופצת ובדקי שהיא אכן נותרת במקומה, אינה זזה ולא גורמת לחזה לבצבץ החוצה.

  • עבור הקטנה והרחבה של מידות היקף ובכדי להבטיח את מירב התמיכה בחזה, יש לבחור בחזיית סטרפלס עם לכל הפחות שלוש שורות של קרסים.

  • בחרי בחזייה שבתור התחלה נסגרת על הקרס הקטן ביותר בכדי שבהמשך כאשר החזיה תתרחב באופן טבעי תוכלי להתאימה שוב למבנה גופך.

  • כדאי להגיע למדידות עם חולצה יחסית דקה וכך תוכלי לבדוק את המראה שהקאפים יוצרים שהוא אחיד וחלק וללא חיכוכים לא אסטטיים.

 

​חזיות איכותיות למידות גדולות

 

הרשת שלנו מודעת לקושי של נשים במידות גדולות למצוא חזיות מתאימות למבנה גופן. עבור צורך זה אנו דואגים לספק לנשים עם חזה גדול מבחר איכותי ועשיר של סוגי חזיות לרבות חזיות סטרפלס. כמו כן אנו שמים דגש על שיווק חזיות איכותיות מבדים עמידים, נושמים, נעימים למגע ואסטטיים, שיספקו פריט הלבשה תחתונה שימושי, מחמיא ונוח.

 

הזמנת חזיית סטרפלס מידות גדולות

 

להזמנת חזית סטרפלס לחזה גדול ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעי לאחד מסניפי הרשת הפזורים ברחבי הארץ, השאירי הודעה באתר שלנו, או שלחי מייל לליה לונדון לכתובת Orders@leialondon.com . כמו כן תוכלי ליצור עמנו קשר על ידי שליחת הודעת ואטסאפ למספר 052-7717165.