חזיה עם סגירת X

חזיה עם סגירת X  בגב

 

באתר ובסניפים של רשת ליה לונדון מציעים מבחר עשיר של חזיות איכותיות מסוגים שונים, לרבות דגמי חזיה עם סגירת X בגב המאפשרת התאמה של הרצועות לגוף ולבגד שלובשים.

 

 

סגירת איקס ששומרת על הגב

 

עבור נשים עם חזה גדול יש חשיבות רבה לבחירה של חזייה השומרת על הגב ולא יוצרת עליו עומסים המובילים לכאבי גב ובעיות יציבה. חשוב להבין כי חזה גדול וכבד דורש משרירי הגוף מאמץ מוגבר לשמירה על הגוף יציב וזקוף, מאמץ אותו נושאים שרירי השכמות, שרירי גב עליון ושרירי הכתפיים. לא אחת נשים עם חזה גדול, בדגש על כאלו שיש להן יציבה לא נכונה או שרירים חלשים, נוטות ללכת כפוף, לצד תחושות של כאב, עייפות ועומס באזור הגב, השכמות, גב עליון, כתפיים וצוואר.

 

כדי לפזר נכון עומסים אלו, חזייה טובה יכולה מאוד לעזור עם תמיכה בכל שרירי גב עליון ואורכו של עמוד השדרה, באופן שמייעל ומקל את פעולת השרירים ושיכול למנוע כאבים. בין החזיות המתאימות לתמיכה בגב ניתן למצוא כאלו שיש להם סגירת איקס בגב, עם רצועות אלכסוניות שמספקים קווי כוח ומפזרים נכון את משקל החזה. הרצועות יכולות להיות עשויות מבד או מגומי עבה ונוח כאשר סגירת X תיעשה עם קליפס ייחודי בין הרצועות.

חזיה עם סגירת X

חזיות איקס לגב חשוף

 

מבקשת ללכת עם גב חשוף ואינך רוצה ללכת בלי חזייה? יש לדעת כי מלבד שמירה על הגב חזיות איקס מבוקשות גם כחזיות המאפשרות לחשוף כתפיים וגב. הן מספקות מענה מעולה לגופיה, חולצות קולר או שמלה עם גזרת איקס בגב שבה הכתפיים חשופות ומגלות כתפיות של חזיות רגילות. כמו כן בימינו ניתן למצוא חזיות איקס עם מבנה נמוך במיוחד, שניתן למקם אותן בהתאם לצורך, המאפשרות ללכת עם שמלות בעלות מחשוף גב עמוק. כך תזכי בלוק מרשים שמאחוריו מסתתרת חזייה נוחה שמעצבת ומחזיקה את החזה.

 

​להזמנת חזיה עם סגירת X נוחה ואיכותית הגיעי לאחד הסניפים שלנו או צרי קשר עם ליה לונדון במייל Orders@leialondon.com או בוואטסאפ 052-7717165.