חזיה לחזה נפול

למצוא חזיה לחזה נפול

 

מה לעשות, עם השנים, ההנקות וכוח המשיכה שעושה את שלו, החזה הזקוף שלנו נוטה לכיוון הקרקע. הבעיה ניכרת עוד יותר אצל מי שיש לה חזה יחסית גדול. למרבה המזל חזייה תומכת איכותית כפי שמציעים לכם באתר ובסניפים של רשת ליה לונדון בהחלט יכולה לפתור את הבעיה. לפניכן מספר המלצות של דגמי חזיה לחזה נפול.

 

 

חזיות מומלצות לחזה נפול בינוני או גדול

 

חזייה מומלצת עבור חזה נפול הינה חזייה רכה / מרופדות מסוג Full cup  המוצעות על ידנו בשלל דגמים וצבעים. מדובר בחזיה שמעניקה תמיכה עוטפת לחזה, מרימה , מעגלת ומעצבת אותו. חזיות אלו מגיעות עם ריפוד קל ואוורירי , או בלי, המסייע בקבלת מראה מורם ועגול, יפה ובעל נפח.

חזיה לחזה נפול

החזיה הכי מחמיאה ונוחה

 

אחת החזיות הכי טובות שיש בשוק עבור חזה נפול, לרבות חזה גדול, הינה חזיית פיוז'ן  שמוצעת למכירה אצלנו בשישים וארבע מידות שונות. מדובר בחזייה עם בד תומך וגמיש, שתעניק לחזה שלך את התמיכה המלאה לה הוא נדרש, ושתתאים את עצמה למבנה שלו ותדאג להרימו ולעצבו. כמו כן לחזייה זו כתפיות רחבות שמסייעות בתמיכת החזה ושקל לכוון אותן, ורצועה רחבה בגב שמסייעת במקרה של חזה נפול וגדול שמכביד על הגב. זאת בנוסף להיותה החזייה הכי נוחה שאפשר לבקש, מעוצבת ויפה, המוצעת בשלל גוונים.

 

חזיות תומכות עם ברזלים

 

חזיות עם ברזלים הינן החזיות הכי תומכות בהרמת, מרכוז ועיצוב החזה מכל סוג. חזיות אלו מספקות תמיכה יציבה לחזה נפול, לרבות חזה נפול גדול. התמיכה המלאה מתקבלת בכל מצב, בין אם בעבודה, בתנועה או אפילו בישיבה. התמיכה מספקת מענה לנשים עם כל גודל של חזה ובמיוחד עבור נשים עם חזה שופע וכבד.

 

להזמנת חזייה לחזה נפול איכותית, נוחה ותומכת, הגיעי לאחד הסניפים שלנו או צרי קשר עם ליה לונדון במייל Orders@leialondon.com או בוואטסאפ 052-7717165.