חזיה ראשונה

בחירת חזיה ראשונה: איך להפוך את הקנייה של חזייה ראשונה לחגיגה?

בחירת חזייה ראשונה היא חלק בלתי נפרד מתהליך ההתבגרות, אבל ללכת לחנות הלבשה תחתונה בפעם הראשונה ולמדוד חזייה זו חוויה מביכה שלא כל נערה שמחה לחוות. במאמר הבא נציע טיפים לאימהות ולנערות איך להפוך את הביקור בחנות וקניית חזייה ראשונה לאירוע משמח וחיובי

 

להלן עצות לקניית חזייה ראשונה בכיף:

 

  • הדבר החשוב ביותר הוא לאפשר לנערה לבחור עד כמה היא רוצה להיחשף בתהליך ומי יהיה נוכח איתה. יש נערות שיעדיפו להיכנס לחנות לבד, עם חברה, עם אמא או עם כל אדם אחר שהן מרגישות איתו בנוח. כדאי לאפשר לנערה להגדיר מראש מה היא מעדיפה – האם היא מסכימה שיכנסו איתה לתא הלבשה או לא? האם היא רוצה שיעזרו לה להתאים את החזייה או לא? מותר לה לבחור ולהחליט בכל צעד וצעד בתהליך.

  • מדידה מקדימה: מדידה בחנות היא אפשרית אבל יש נערות שיעדיפו להגיע עם המידה שלהן מראש וזאת גם הזדמנות ללמד אותן איך מודדים היקף חזה. אפשר להנחות את הנערה לעמוד מול מראה ולמדוד עם סרט מדידה את היקף החזה בחלק המלא שלו (מידת הcup-) ואת היקף הצלעות בחלק התחתון שלו (מידת היקף החזייה). את המידות ניתן להכניס למחשבון מידות חזייה באינטרנט ולקבל את המידה הנכונה.

  • בחירה נכונה: חזייה ראשונה יכולה להיות חזייה פשוטה, אולי אפילו גוזיה, שתספק תמיכה קלה וכיסוי לפטמות. חשוב להתאים את החזיה למידות הנערה, להעדפות האישיות שלה ולבדוק שהחזייה תתאים לסגנון הלבוש שלה.

  • להפוך את האירוע ליום כיף: בחירת חזייה ראשונה יכולה להפוך לסיבה למסיבה. זוהי הזדמנות לחגוג את הנשיות המתעוררת ביום כיף שכולל קניות, פינוקים ובילויים שיהפכו את החוויה לחוויה מעצימה ומרגשת ויפחיתו את המבוכה והחשש.

ראשונה 3.jpg

כל אחת מכירה את החששות וההתרגשות שליוו את בחירת החזייה הראשונה שלה ואת הדרך שהיא עשתה עם השנים בבחירת חזיות נוספות. אנחנו בחברת ליה לונדון מכירות מקרוב את כל מה שקשור לבחירת חזיות מגיל צעיר ולכן מציעות שירות רגיש, אדיב ועדין לנערות שרוצות לבחור חזייה ראשונה בצורה בטוחה ונעימה.

אם את אמא לנערה שמוכנה לקניית החזייה הראשונה שלה או שאת קוראת צעירה של המאמר הזה, אנחנו מזמינות אותך להגיע לאחת מחנויות הרשת של ליה לונדון ולבחור יחד עם המוכרות את החזיה הראשונה שלך מתוך מבחר גדול של חזיות וגוזיות מותאמות לנערות.