ביקיני לחזה גדול

בחירת טופ של ביקיני לחזה גדול

 

עונת הרחצה הגיעה ועימה החיפוש אחר בגד הים המושלם. באתר ובחנויות של רשת ליה לונדון תיהנו ממבחר גדול ואיכותי של בגדי ים בשלל דגמים ומידות, לרבות מידות שונות עבור תחתון וטופ של בקיני. מגוון המידות ביקיני שיש לרשת מאפשר גם למצוא ביקיני לחזה גדול בהתאמה מלאה למידה של היקף חזה ושל קאפ.

 

בחירה נכונה של מידת טופ

 

בכדי למצוא טופ מתאים של ביקיני לחזה גדול יש צורך לדעת במדויק מה הן מידות החזה. מידות אלו לוקחות בחשבון גם את היקף החזה וגם את מידות הקאפ, וכך הן מבטיחות שהטופ לא יהיה רופף או הדוק מידי ושהוא יספק התאמה מושלמת לגוף, עם עיטוף של החזה באופן שימנע ממנו לזוז ולבצבץ. כמו כן, בטופ עם ברזלים שמומלץ לנשים עם חזה גדול, יש לשים לב שהברזלים מקיפים את כל השד ולא חותכים אותו.

 

אם את חושבת שאת יודעת מה הן מידת החזה שלך בהסתמך על מדידות מהעונה שעברה, כדאי שתבדקי את הנתונים שוב מכיוון שמידות החזה יכולות להשתנות, למשל עקב ירידה או עלייה במשקל, לידה, פעילות גופנית וכדומה.

WILD-DAISY-חזיה 300 תחתון 150 שח ...jpg

טופ שמתאים למבנה הגוף

 

לצד מידות החזה יש גם לבחור בטופ לביקיני המתאים למבנה הגוף. כך למשל, לאישה עם חזה גדול וכתפיים צרות יתאים טופ שונה מאשר לאישה עם חזה גדול ומבנה כתפיים רחב.

לכן חשוב להכיר את הגזרות השונות שיש לטופים של ביקיני ולבחור בסוג שמתאים לך, בין אם מדובר בחזיית עם או בלי ריפוד, עם או בלי ברזלים, עם מפתח נמוך או גבוה, עם מראה מעוגל או מחודד, עם כתפיות או עם סגירה על הצוואר, עם כתפיות צרות או רחבות, תוספת של מחוך ועוד.

 

מבחר איכותי ואופנתי של בגדי ים

 

באתר ובחנויות שלנו תוכלי להתרשם ממבחר גדול, אופנתי ואיכותי של בגדי ים לנשים, המתאימים לכל מידה ולכל מבנה גוף, לרבות נשים עם חזה גדול או קטן, במידות קטנות או גדולות. למשל תוכלי למצוא בגדי ים שלמים עם מחטב פנימי, עם או בלי ריפוד ובגזרות של גיטרה, וכן בגדי ים ביקיני עם חלק תחתון בגזרה גבוהה או נמוכה ועם טופ בגזרות של קולר, משולשים, חצי קאפ, עם או בלי ברזלים, עם או בלי ריפוד, עם סטרפלס ועם טנקיני. את הטופ של הביקיני ניתן למצוא בקשת רחבה של מידות, מהיקפים קטנים של שישים וחמש ועד לקאפים גדולים של GG.

 

הזמנת בגד ים בקיני לחזה גדול

 

להזמנת בגד ים בקיני לחזה גדול ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירי הודעה באתר שלנו, או שלחי מייל לליה לונדון לכתובת Orders@leialondon.com. כמו כן תוכלי ליצור עמנו קשר על ידי שליחת הודעת ואטסאפ למספר 052-7717165.