בגד ים פרחוני

בגד ים אופנתי שמתאים לך

 

הקיץ תכף מגיע ואת מחפשת אחר בגד ים אופנתי ומיוחד, שישב עליך בול ושיחמיא למבנה גופך. באתר ובסניפים של הרשת המצליחה ליה לונדון תזכי במענה שלם עם מבחר איכותי, מגוון ואופנתי של בגדי ים של מותגים מובילים בעולם. כמו כן בגדי הים מוצעים במבחר עשיר של כ 64 מידות, מה שמאפשר לכל אחת לבחור בבגד ים מיוחד עבורה, בין אם מדובר בבגד ים שלם או ביקיני, חלק או צבעוני, בגדי ים פרחוני, מנומר, מנוקד, ועוד.

 

 

מבחר מעוצב ואופנתי של בגדי ים

 

באתר ובסניפים שלנו תיהני ממבחר עשיר, אופנתי ומעוצב של בגדי ים, בשלל גזרות ומידות, המאפשר לכל אחת לאתר פריטים שמתאימים לאישיות שלה, גילה, סגנון אישי ומבנה גוף, בין אם מדובר בבגד ים במידות קטנות ועד בגדי ים במידות גדולות. אלו בגדי ים איכותיים של מותגי על מובילים בעולם, המעוצבים עם בטנות כפולות המונעות שקיפות וכוללים בדגמים שלמים גם מחטב פנימי. בגדי הים המוצעים בשלל גזרות, צבעים והדפסים, יאפשרו לך להראות במיטבך ולהרגיש הכי נוח שרק אפשר על החוף ובתוך המים.

בגד ים פרחוני

כל אחת ובגד הים שמתאים לה

 

ברור לנו שכמו שלכל אישה מתאימים פריטי הלבשה שונים, כך גם מתאימים לה בגדי ים שונים בהתאם למבנה גופה והעדפותיה האישיות, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

 

רחבה או נמוכה- לנשים נמוכות או רחבות יכול להתאים בגד ים שני חלקים עם חלק עליון בגזרת קולר שמצר ואוסף, לצד תחתון בעל מפתח יחסית גבוה שמאריך את הרגליים.

רזה וגבוהה-  לנשים רזות וגבוהות יכולים להתאים בגדי ים שני חלקים עם חזיית משולשים או חזייה בעיצוב קלאסי / סטרפלס עם או בלי ברזלים, צד תחתון קשירה, תחתון ברזילאי או עם גזרה גבוהה.

חזה שופע- נשים עם חזה שופע יכולות לבחור בבגד ים בקיני עם חזיית ברזלים עם מפתח יחסית נמוך שאוסף את החזה ומקטין את חזותו, או בקולר אשר מרים וממרכז את החזה ומעניק לו מראה מעוגל וצר.

חזה קטן- נשים עם חזה קטן יכולות לבחור בבגדי ים עם חזייה מרופדת קלות, המרימה את החזה ויוצרת תחושה של חזה יותר שופע, או לחילופין בחזיית משולשים עם ריפוד קל.

העדפה אישית-  לצד התאמה למבנה גוף יש לנו בגדי ים מתאימים לכל סגנון מועדף, בין אם שמרני או נועז, צעיר או סולידי, ספורטיבי או אלגנטי, וכן בגדי ים שלמים, עם או בלי ברזלים, בגדי ים עם מחטבים פנימיים, בגדי ים חלקים, צבעוניים, פרחוניים, מנומרים, מנוקדים ועוד.

 

להזמנת בגד ים אופנתי שמתאים לך הגיעי לאחד הסניפים שלנו או צרי קשר עם ליה לונדון במייל Orders@leialondon.com או בוואטסאפ  052-7717165.