בגד ים לחזה מלא

בחירת בגד ים לחזה גדול

 

בואה של עונת הרחצה מעמיד בפני נשים עם חזה מלא לא מעט אתגרים באיתור בגדי ים מתאים למידות שלהן. עבור קושי זה מציעים באתר ובסניפים של רשת ליה לונדון מענה מעולה עם מבחר איכותי של בגדי ים במידות גדולות שמתאימים לנשים עם חזה גדול ושופע, המוצעים במגוון דגמים שלמים ושני חלקים כשכל חלק יכול להיות במידה אחרת וניתן לערבב בין המידות.

 

 

מידות מדויקות של חזה

 

בכדי ליהנות מבגד ים לחזה גדול שיושב עלייך בול ומחמיא למבנה גופך, חשוב לבחור בבגד ים במידה מדויקת של היקף חזה וקאפ. מידה מדויקת זו תבטיח שבגד הים לא יהיה רופף מידי או ומצד שני שלא יהיה צמוד מידי באופן שיהיה לוחץ ולא נוח ושיגרום לחזה לבצבץ מכל מיני מקומות לא רצויים. בנוסף יש גם לשים לב שהברזלים בבגד הים מקיפים את כל החזה ולא יושבים עליו וחותכים אותו. כפי שאת מודדת חזייה וצריכה את ההתאמה של הנוחות – כך גם עם בגד ים.  

 

חשוב לא להסתמך על מידות חזה משנה שעברה, מכיוון שמידות החזה שלך יכולות להשתנות משנה לשנה, לגדול או לקטון, למשל עקב ירידה או עליה במשקל, פעילות גופנית, שינויים הורמונליים, ועוד. מעבר לכך יש לבחור בבגד ים המתאים למבנה גוף, בין אם את גבוהה ורזה, עם חזה שופע או פחות, מבנה גוף רחב או צר, רזה או מלאה וכדומה.

בגד ים לחזה מלא

בגדי ים מתאימים לנשים עם חזה שופע

 

אצלנו ניתן למצוא מבחר איכותי ומחמיא של דגמי בגד ים לחזה מלא בשלל גזרות, מידות  וצבעים, הכולל בגדי ים שלמים, או שני חלקים המורכבים מטנקיני / בקיני ותחתונים, לרבות:

 

ברזלים - בגד ים עם חזיית ברזלים בהתאמה מושלמת לגוף ולחזה, המוצע עם מפתח נמוך או גבוה, מעניק לחזה את כל התמיכה הנדרשת לו ושומר אותו אסוף ומורם מקדימה וגם מהצדדים. כמו כן בגדי ים אלו מעניקים מראה של חזה יותר קטן .

קולר - בגד ים קולר לחזה גדול הינו דגם מחמיא לנשים בעלות חזה שופע. גזרה זו מעניקה לחזה תמיכה והרמה ואף יוצרת מראה צר יותר מהצדדים. אך עם זאת, למשקל חזה כבד מדי, ייתכן וגזרה זו תתאים פחות בשל העומס אשר נוצר על הצוואר.

שלם - בגדי ים שלמים עם מבנה מעוצב בהחלט יכולים להתאים לנשים בעלות חזה גדול, הודות לכתפיות המתכווננות שלהן והיכולת להכיל את כל החזה בתוך הקאפ, יחד עם סגירה מאחור לתמיכה טובה ויציבה יותר "(כמו חזיה פנימית). ברוב בגדי הים השלמים יש גם מחטב פנימי למראה אסוף וחלק.

כתפיות - לבעלות חזה גדול מומלץ לבחור בגד ים עם כתפיות רחבות אשר ניתנות לכיוונון. כתפיות אלו תומכות בחזה, מרימות ומחזיקות אותו ובכך מונעות את העומס אשר נוצר על הגב.

 

להזמנת בגד ים לחזה מלא אופנתי, מחמיא ונוח, הגיעי לאחד הסניפים שלנו או צרי קשר עם ליה לונדון במייל Orders@leialondon.com או בוואטסאפ  052-7717165.