בגד ים להיקף צר

לבחור בגד ים להיקף צר

 

מחפשת בגד ים לקיץ שיחמיא להיקף גופך הצר? באתר ובסניפים של רשת ליה לונדון תיהני ממבחר עשיר, איכותי ואופנתי של דגמי בגדי ים להיקף צר. מתוך מבחר בגדי הים תוכלי לבחור בפריט שמתאים למבנה גופך ולסגנונך האישי.

 

 

בגדי ים אופנתיים ואיכותיים

 

ברשת שלנו יש מבחר איכותי ומגוון של בגדי ים המתאימים לנשים צרות היקף עם חזה גדול או קטן. מדובר בבגדי ים של מותגים מובחרים אשר נמכרים בבלעדיות ברשת ליה לונדון בישראל. אלו בגדי ים בגזרות מחמיאות ונוחות העשויים מבדים איכותיים ועמידים לקרינת שמש, מי בריכה או ים, עם בטנה כפולה שמונעת השתקפות ומוצעים בשלל גזרות, צבעים והדפסים אופנתיים. ניתן למצוא אצלנו דגמים החל מהיקף 65 ועד קאפ H.

בגד ים להיקף צר

היקף צר עם חזה קטן

 

 נשים רבות שיש להן היקף צר וחזה קטן חשות חוסר נוחות בגין מראה נערי ופחות נשי. לכן

 אם יש לך מבנה גוף צר עם חזה קטן ואת מבקשת להעניק לגופך מראה יותר נשי ומקומר בגדי ים סטרפלס או בגדי ים עם חזייה מרופדת יענו לצורך זה. חזייה עם ריפוד או קאפ קשיח, תעניק לחזה מראה יותר גדול ומורם. ניתן לבחור גם בבקיני ללא ברזלים בסגנון "משולשים" למראה קליל ונוח.

 

היקף צר וחזה גדול

 

מי שיש לה מבנה גוף צר לצד חזה גדול, לא אחת תתקשה למצוא בגד ים מתאים, מכיוון שבדרך כלל חזיות בגד ים לחזה גדול מתאימות למי שיש היקף גוף רחב. אצלנו תמצאי מענה לצרכים אלו עם בגדי ים מתאימים להיקף גוף צר (החל מהיקף 65) וחזה גדול (עד קאפ H), עם חזיות במידות שונות שיש להן רצועות בהיקף מתאים למבנה צר, שנצמדות היטב לגוף ומעניקות לחזה את התמיכה הנדרשת לו. כמו כן עבור צורך זה תמצאי אצלנו מבחר בגדי ים שלמים או שני חלקים, לרבות בגדי ים עם חזיות סטרפלס, קולר, בלקוני, טנקיני ועוד. בליה לונדון ניתן לבחור בגד ים שני חלקים במידות שונות לחלק עליון ותחתון.

 

​להזמנת בגד ים להיקף צר אופנתי, נוח ונשי, הגיעי לאחד הסניפים שלנו או צרי קשר עם ליה לונדון במייל Orders@leialondon.com או בטלפון 052-7717165.